Servis + 90 (542) 551 57 20
Cep + 90 (532) 650 57 67
+ 90 (262) 322 00 34
+ 90 (262) 322 00 35
veysel@atakbilgisayar.net
destek@atakbilgisayar.net

BİZ KİMİZ ?

AnasayfaBiz Kimiz
BİZ KİMİZ ?

aboutmebg3

BİZ KİMİZ ?

1994 YILINDA KURULDUĞUNDAN BU YANA, HIZLA GELIŞEN BILIŞIM SEKTÖRÜNDE YAZILIM TEKNOLOJISINI, KENDISINE SEÇTIĞI DÜNYA MARKASI IŞ ORTAKLARIYLA, DENEYIMLI VE KONUSUNDA UZMAN SERTIFIKALI KADROSUYLA, SEKTÖRDE KAZANDIĞI DENEYIMI, PROFESYONEL VE KALITELI HIZMETLE BIRLEŞTIREREK MÜŞTERILERINE REKABETÇI VE VERIMLILIK ARTIRICI ÜRÜNLER SUNMAKTAYIZ.

Vizyonumuz

Dinamik ve istikrarlı bir işletme omurgası oluşturmanın ilk şartı, doğru konumlandırılmış teknik altyapıdır. Kurumun iş akışıyla uyumlu bilişim mimarisiyle; planlama, tedarik, üretim, lojistik, satış, pazarlama ve müşteri ilişkileri süreçleri, her aşamada kontrol edilebilir. Kurgusu doğru yapılmış bilişim altyapısının sağladığı kontrol imkânı, süreçler arası ilişkilerin ve aksayan noktaların daha net ortaya konmasına yardımcı olur. Bu da dinamik ve istikrarlı bir işletme yapısı için doğru bakış açısı ve hızlı karar alma avantajı yaratır. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin; çözüm ortağı olduğumuz kurumların beklentileriyle uyumlu, güvenilir, maliyet-fayda ilişkisi iyi kurulmuş paketlerden oluşması, misyonumuzun doğal bir sonucu ve gereğidir. Bilgi Sistemleri, tamamen iç dinamikleriyle hazırladığı ürün ve hizmet paketlerini oluşturarak Türkiye Bilgi Teknolojileri Pazarı’nı yukarı çekme vizyonuyla yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Bilgimiz ve verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

ÖZEL YAZILIM PROJELERİ

ATAKPC BILGISAYAR OLARAK MÜŞTERILERIMIZIN ISTEKLERI DOĞRULTUSUNDA ÖZEL YAZILIM PROJELERI ÜZERINDE DE ÇALIŞIYORUZ. ÖZEL YAZILIM ÇÖZÜMLERINDE, MÜŞTERIMIZIN EN KISA YOLDAN DOĞRU SONUÇLARA ERIŞMESINI SAĞLAMAYA ÖZEN GÖSTERIYORUZ. ATAK PC BİLGİSAYAR TÜRKİYENİN EN BÜYÜK YAZILIM ŞİRKETİ LOGO YAZILIMIN KOCAELİ BÖLGESİ SATIŞ VE DESTEK BAYİSİDİR.AYNI ZAMANDA SYSMOND YAZILIM ÇÖZÜMLERİNİN VE TUNÇMATİK FİRMALARININ KOCAELİ ANA BAYİ SATIŞ, DESTEK VE GARANTİ DALLARINDA HİZMET VERMEKTEDİR.

GENEL OLARAK HİZMET DALLARIMIZ;

  • Logo yazılım çözümleri(Satış Destek)
  • Sysmon yazılım çözümleri(Satış Destek)
  • Tunçmatik (Kesintisiz güç kaynakarı servis,satış ve garanti)
  • Web site tasarımları
  • Kamera ve güvenlik sistemleri kurulumu
  • Network ve alt yapı çalışmaları
  • Bireysel ve kurumsal firmalara yerinde destek imkanı
  • Hertürlü sıcak satış pazarlama uygun yazılım çözümleri